מאוורר תקרה רועד בגלל התקנה לקויה!

מאוורר תקרה דורש התקנה מקצועית ויסודית על יד חשמלאי מוסמך מכמה סיבות כמו: משקל המאוורר, התקנה נכונה של הכנפיים, איזון המאוורר ועוד.

לצערנו בין החשמלאים המוסמכים והמקצועיים מסתובבים חאפרים שמבצעים תיקונים ועבודות חשמל בצורה לא מקצועית וכשמדובר במאוורר תקרה זה כבר מסוכן.

אני בעצמי נכנסתי לא מעט לבתי לקוחות לתיקון התקנה של מאוורר תקרה, ראיתי מקרים ממש מסוכנים של מאוורר רועד ועוד רגע ממש נופל.

הסיבות שעלולות לגרום למאוורר שלכם לרעוד:

בסיס המאוורר לא מחוזק לתקרה

הדבר הראשון והכי חשוב בהתקנת המאוורר הוא חיזוק של הבסיס לתקרה, חשוב להקפיד להתקין אותו בצורה מקצועית עם חיזוקים מתאימים.

במידה והתקרה בחדר הספציפי שבו אמור להיות מותקן המאוורר לא חזקה מספיק יצטרך החשמלאי לבצע חיזוקים נוספים בהתאם לתקרה.

כנפיים מותקנות הפוך

ברוב סוגי מאווררי התקרה אין אפשרות להתקין את כנפי המאוורר הפוך אך עדיין יש סוגים של מאווררים שבהם כן ניתן לטעות.

בדרך כלל בסוגי מאווררים שהכנף עלולה להיות מותקנת הפוך ניתן למצוא מדבקה שמסמנת איזה צד אמור להיות מותקן לכיוון התקרה.

ברגים לא מחוזקים עד הסוף

בטח שמתם לב בזמן שקניתם מאוורר תקרה שהוא מגיע בקופסא מפורק לחלוטין עם המון חלקים והמון ברגים שצריך לדעת איך ולאן לחבר.

מספיק שבורג אחד או שניים לא יהיו מחוזקים כמו שצריך והנה יש לכם מאוורר תקרה רועד בחדר שינה והאמת שזה די מפחיד אפילו לראות את זה מהצד.

בדיקה תקופתית וחיזוק על ידי חשמלאי מוסמך

חשוב להבין ולדעת שלכל דבר יש בלאי טבעי וגם לחלקים של מאוורר התקרה ולכן במידה ואתם שמים לב שהוא מתחיל לרעוד כדאי להזמין חשמלאי במהירות.

החשמלאי שיגיע אליכם יעבור על כל חלקי המאוורר ויבצע חיזוקים במידת הצורך לבסיס המאוורר, כנפי המאוורר ולבתי הנורה שמותקנים במאוורר.

חשוב לי שתבינו למה אני מתכוון – יש להזמין חשמלאי לחיזוק רק אם אתם שמים לב שהמאוורר מתחיל לרעוד או שהוא מתחיל להשמיע כל מיני רעשים מוזרים ומפחידים.