עבודות חשמל רק על ידי חשמלאי מוסמך

לאלה מכם שלא ממש מקפידים מי מבצע אצלכם עבודות חשמל חשוב לדעת ולהבין את המשמעויות לכך.

חשמלאי שלא מחזיק ברישיון חשמל מסכן אתכם בכל עבודת חשמל שהוא מבצע אצלכם וזה לא משנה אם זה בבית או בעסק שלכם.

לא חסרים חאפרים שיספרו לכם שהם חשמלאים מוסמכים ויתנו לכם מחירים זולים ממחירי השוק העיקר שתקראו להם לבצע תיקון חשמל בבית.

מניסיון אישי שלי אצל לקוחות שביקרתי ותיקנתי עבודות לקויות, הזמינו רק חשמלאי מוסמך עם רישיון חשמל בתוקף גם אם הוא לא ממש זול.

סוגים של עבודות חשמל

שימו לב שלא כל עבודת חשמל מתבצעת על ידי כל חשמלאי, הכוונה היא שיש חשמלאי שבוחר לו סוגי עבודות ספציפיות בהן הוא רוצה להתעסק.

יכול מאד להיות שתזדקקו להתקנת נקודות חשמל נוספות בבית ותפנו לחשמלאי והתשובה שתקבלו היא שהוא לא מתעסק בסוג העבודה הזאת.

חשוב מאד לברר בשיחת הטלפון אם החשמלאי שיצרתם איתו קשר אכן מבצע את העבודה שאתם זקוקים לה ויותר מכך לברר גם אם המחיר זול על מנת למנוע הפתעות מיותרות.

שירות לכל עבודות החשמל

התקנת גופי תאורה

התקנת גופי תאורה

כיום רוב גופי התאורה הם גופי תאורת לד חסכונית. במידה ורכשתם גופי תאורה וודאו שאת ההתקנה מבצע חשמלאי מורשה עם רישיון חשמל בתוקף.

התקנת מאוורר תקרה

התקנת מאוורר תקרה

אחד מפתרונות הקירור היעלים לקיץ הוא ללא ספק מאוורר התקרה. את המאוורר יתקין חשמלאי מוסמך ומקצועי כי חלק מההתקנה עוסקת בחיבורי...

החלפת לוח חשמל

החלפת לוח חשמל

לב מערכת החשמל בבית הוא הלוח שלנו. מומלץ להזמין חשמלאי לבדיקת חשמל תקופתית ובמקרה הצורך אף לשקול החלפת לוח חשמל לחדש ותקני.

התקנת נקודת חשמל

התקנת נקודות חשמל

עם ריבוי מכשירי החשמל בבית נצטרך לפעמים להתקין נקודות חשמל נוספות. יש להקפיד להתאים נקודות לפי מכשירי החשמל וצריכת החשמל שלכם בבית.

התקנת שעון שבת

התקנת שעון שבת

על מנת שלא נשכח את הדוד דולק ניתן להתקין שעון שבת שיבצע את הפעולה בשבילנו. הפעלת הדוד עם שעון שבת גם תשפיע לנו על התשלום החודשי לחברת החשמל.

גוף חימום מלא אבן

החלפת גוף חימום בדוד

על מנת להנות ממים חמים תוך זמן קצר וחסכון בתשלום החשמל החודשי יש להחליף גוף חימום בדוד אחת לשנתיים על ידי חשמלאי מוסמך.