כל המידע והטיפים בנוגע לעבודות, תיקונים וכל הנוגע לתחום החשמל

כבלים מאריכים עוזרים לנו בכל מיני דברים הקשורים בחשמל אבל יש להבין שכבל מאריך זה דבר זמני וממש לא מיועד לשימוש קבוע, במקרים מסוימים זה אפילו יכול להיות קצת מסוכן!

האם מותר להחליף ולהעלות גרדה של מפסק בלוח החשמל סתם כך? התשובה היא ממש לא וכאן אני מסביר ומראה לכם למה זה עלול לגרום במקרה הספציפי הזה מדובר בקו חשמל למזגן.

בסרטון הזה אני מראה לכם שני מהדקי חשמל שכתוצאה מהתחממות יתר פשוט נמסו וכתוצאה מכך נוצר מגע בין שני חיבורי חשמל שבסופו של דבר גרם גם לקצר חשמל.

שעון שבת וטיימר לדוד הם שני דברים שונים לגמרי וכל אחד יבחר את המוצר שמתאים לו יותר. שעון שבת מדליק ומכבה את הדוד בשעות שנקבעו מראש והטיימר יכבה עבורכם את הדוד אחרי זמן מסוים שקבעתם באותו הרגע – הכל בסרטון הבא…

בסרטון הזה אתם עולים איתי לאחד מהגגות שבהם החלפתי פלאנג' ותרמוסטט בדוד אחרי שיחה שקיבלתי מלקוח שאמר לי שברגע שהוא מדליק את הדוד קופץ לו ממסר הפחת הראשי בלוח החשמל!

לב מערכת החשמל בבית הוא ללא ספק בלוח הראשי ובסרטון הזה תוכלו לראות ולהתרשם מלוחות חשמל שהחלפתי במהלך החודשים האחרונים בבתי לקוחות שהזמינו אותי להחלפה מכל מיני סיבות!

מוזמנים להצטרף אליי לאחת מהדירות שבהן הרכבתי מאוורר תקרה, תוכלו לצפות ולראות שלב אחר שלב איך אני מתקין את המאוורר חלק אחר חלק.

מוזמנים לצפות בסרטון בו אני מסביר ומראה איך מתקינים שעון שבת לדוד. אני מבהיר שאני ממש לא מלמד אתכם איך לעשות את זה וכל התקנה הקשורה בחשמל מחייבת הזמנה של חשמלאי מוסמך!

בסרטון הזה תוכלו לראות ולהבין למה אני מתכוון שאני כל הזמן מזכיר לכם שחובה לבצע בדיקות תקופתיות ללוח החשמל שלכם. מקרה שלקוח הריח ריח של שרוף בנוסף לזמזומים שיצאו מהלוח – חובה לראות!