רשימת לקוחות ממליצים

חיפשתי כמה חשמלאים באינטרנט ומוטי היה נשמע לי הכי מקצועי, הסביר בסבלנות בטלפון מה עלולה להיות הבעיה ומה הפתרון, הזמנתי אותו לתיקון, כמו שהסביר בטלפון ככה היה, תיקן את הבעיה תוך 20 דקות ולקח מחיר סביר בהחלט.
המלצה
יוסי הלוי
בת ים
הייתי זקוק לשתי נקודות חשמל לשני מזגנים חדשים בבית, נקודה אחת ישירה מהלוח והשנייה יותר קצרה בחדר, מוטי הגיע אליי וביצע עבודה מקצועית ונקייה מאד, ממליץ בחום לכל מי שמחפש חשמלאי לבית, תודה !!!
המלצה
ארז בן ארי
נס ציונה
חשמלאי אמין ומקצועי, התרשמות חיובית כבר משלב השיחה בטלפון שניסה לעזור לנו ולחסוך לנו את עלות הביקור, שהגיע אלינו הביתה תיקן את העבודה במקצועיות ומהירות והפתיע גם עם מחיר הוגן ונמוך ממה שחשבנו, יישר כוח מוטי !
המלצה
אורית בן דיין
חולון
תודה רבה על השירות המהיר בהתראה קצרה ביותר, העבודה הייתה מקצועית מאד והמחיר סביר והוגן ביותר, תודה רבה לך מוטי מכל הלב, משפחת מדואל.
המלצה
רבקה מדואל
נס ציונה
מודה שקצת חששתי להזמין בעל מקצוע מהאינטרנט מבלי לדעת במי מדובר אך חייבת לציין כי הופתעתי לטובה, מוטי הוא בעל מקצוע אמין ומקצועי עם מחירים סבירים בהחלט, תודה רבה.
המלצה
ליאן בן יעקב
בת ים
תודה רבה למוטי על שירות נפלא, התקנת מאווררים בצורה מקצועית ונקיה, ממליצה בחום לכל מי שרוצה לפגוש בעל מקצוע אדיב מאד, בהצלחה למוטי.
המלצה
אביבה הלוי
גבעתיים
תודה רבה למוטי על השירות המהיר והמקצועי שנתת לנו, כייף לפגוש איש מקצוע רציני ואמין וגם לשלם מחיר סביר בהחלט, שוב תודה רבה וכמובן שנמליץ עלייך לכולם.
המלצה
ציונה עמרם
תל אביב
תודה רבה לחשמלאי מוטי על שירות ויחס מעולה. כבר משיחת הטלפון הבנתי שמדובר במקצוען אמיתי, תודה על הסבלנות לאורך כל היום שעבדת אצלנו, ביצעת התקנה של גופי תאורה בצורה מושלמת, כן ירבו בעלי מקצוע כמוך.
המלצה
מנחם דניאל
ראשון לציון
תודה לחשמלאי מוטי שתוך דקות אחדות ידע את מבוקשי וביצע את כל העבודות במיומנות מופתית תוך שימת דגש מיוחדת על ביטחון וכן גם על עדינות שכן קל לבצע את העבודה שלך ולהשאיר נזקים נלווים.על כן, אומנם זה ישמע קצת חיים הכט אך בהחלט מדובר בצדיק! הן במקצועיות, בהוגנות ובאנושיות שבו.היה לנו עונג גדול להכיר ומאוד אשמח לראות אדם שכזה מצליח בכל אשר יפנה.
המלצה
ירון קינג'ר
רמת גן

המלצות