חשמלאי מוסמך בתל אביב והסביבה

בשביל להימנע מסיכונים מיותרים בבית ובשביל שתוכלו להיות רגועים ושלווים חייב להקפיד שאת העבודה אצלכם מבצע חשמלאי מוסמך עם רישיון חשמל בתוקף.

חשמלאי בתל אביב

ברוכים הבאים לאתר שלי, שמי מוטי ואני חשמלאי בתל אביב והסביבה שמבצע את כל עבודות החשמל והתקשורת.

אני עוסק בתחום כבר 20 שנים ומעניק שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים.

ביצוע כל עבודות החשמל בתל אביב

התקנת מאוורר תקרה

התקנת מאוורר תקרה

קניתם מאוורר חדש לבית? חובה להקפיד שאת ההתקנה יבצע חשמלאי מוסמך שמחזיר ברישיון חשמל בתוקף. הזמינו עכשיו חשמלאי ותיהנו ממחיר סביר והוגן והכי חשוב עבודה מקצועית!

החלפת לוח חשמל

החלפת לוח חשמל

לב מערכת החשמל בבית הוא הלוח ועל מנת שתוכלו להנות מתשתית חשמל תקינה ובטוחה לשימוש יש להזמין חשמלאי אחת לשנתיים לביצוע בדיקה תקופתית ובמקרה הצורך להחליף לוח.

התקנת גופי תאורה

התקנת גופי תאורה

לפני שהולכים לחנות לקנות גופי תאורה כדאי לדעת. מומלץ לשאול את המוכר ולקבל המלצות על גופי תאורת לד שכיום הרבה יותר חסכוניים בחשמל ובתחזוקה השוטפת בחיי היום יום.

למה חשוב להזמין חשמלאי בתל אביב עם רישיון מוסמך?

טוב כולנו יודעים שתחום החשמל זה אחד מהתחומים המסוכנים וקרו לא מעט מקרים שאנשים ניסו לבצע עבודות חשמל בעצמם ונפגעו.

על מנת להימנע מהמצבים המסוכנים האלה רצוי להזמין חשמלאי בתל אביב ושימו לב, חייב להקפיד שהזמנתם מישהו מוסמך עם רישיון.

במידה ואדם לא מקצועי מתחיל להתעסק לכם עם תקלות או עבודות חשמל בבית הוא מסכן את עצמו וכמובן גם אתכם.

שאלה קצרה כבר בתחילת השיחה, "האם יש לך רישיון חשמל בתוקף?" תיתן לכם שקט נפשי שהעבודה אצלכם מתבצעת על ידי מקצוען בתחום החשמל.

זה נכון שלא תמיד בא לנו להתחיל ולהוציא כסף והנטייה שלנו היא לנסות ולתקן דברים לבד בעצמנו בבית ופה מתחילה הבעיה או הסיכון בעצם.

תעשו טובה לעצמכם, תזמינו חשמלאי מוסמך, אין מחיר לפגיעה בבריאות או חיי אדם ובמצבים מסוימים אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור.

שדרוג מערכת החשמל בתל אביב

באזורים מסוימים בתל אביב קיימים בתים ישנים מאד שתשתית החשמל בהם כבר לא עובדת כמו שצריך ויש צורך לבצע שדרוג של מערכת החשמל. חשוב לציין שבלי שום קשר לבית חדש או ישן, מומלץ לבצע בדיקת חשמל תקופתית למערכת החשמל על מנת להיות רגועים שהמערכת תקינה לשימוש. הזמינו עכשיו חשמלאי בתל אביב שיבצע עבורכם בדיקה של מערכת החשמל וייתן לכם הצעת מחיר מסודרת לטיפול בליקויים במידה וקיימים. שדרוג של מערכת חשמל כולל החלפת לוח חשמל ראשי, החלפת כל מעגלי החשמל בבית, החלפת אביזרי חשמל, בדיקה ושיפור מוליך הארקה ועוד. שינויים או שדרוגים במערכת החשמל דורשים תכנון וידע מקצועי ובגלל זה חובה להקפיד שרק חשמלאי מוסמך בתל אביב יבצע את העבודה.

הגדלת חיבור חשמל בתל אביב

אם כתבתי לכם קודם על בתים ישנים עם מערכת חשמל לקויה וחלשה אז ברוב המקרים מדובר בבתים שגודל החיבור שלהם בלוח הוא 25 אמפר חד-פאזי. ברוב המקרים גודל חיבור של 25 אמפר לא מספיק בגלל ריבוי מכשירי חשמל שקיימים היום כמעט בכל בית ובמקרים כאלה יתחילו בעיות עומס. הפתרון במקרה זה הוא לבצע הגדלת חיבור חשמל ל- 40 אמפר או להגדיל את חיבור החשמל לתל-פאזי של 25 אמפר כל מקרה לגופו. על מנת לבצע הגדלת חיבור חשמל ראשי בלוח יש לבדוק את כל תשתית החשמל בבית ולוודא שהיא תקינה לחלוטין לביקורת חברת חשמל. בביקורת חברת חשמל מגיעים בודקי חשמל ומבצעים בדיקה לכל הבית, בזמן הבדיקה נבדקת כל מערכת החשמל.

סגירת תפריט
Call Now Button
לוגו של וואטסאפ דברו איתי בוואטסאפ