מחפשים חשמלאי בכפר סבא?

נסו לדמיין את החיים בלי חשמל בבית, אנחנו כל כך תלויים במערכת החשמל שבמקרה של תקלה הכי קטנה אנחנו מזמינים חשמלאי בכפר סבא במיידי.

אחת מהמערכות המסובכות שקיימות היא מערכת החשמל ולכן רצוי להקפיד שאדם מקצועי בלבד יטפל בתקלות חשמל אדם שהוא כמובן החשמלאי המוסמך.

במידה ואתם רוצים להנות משירות מהיר ומקצועי בכל תיקון או עבודות חשמל, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו ולהצטרף לעשרות לקוחות מרוצים של מוטי החשמלאי.

תיקונים ועבודות חשמל בכפר סבא

לא משנה כמה אני אכתוב כאן שבעבודות חשמל מתעסקים רק חשמלאים מוסמכים, תמיד יהיו את אלה שיורידו את הפקק בלוח ויתקינו גוף תאורה או יחליפו שקע חשמל בעצמם.

שימו לב – זה נכון שאם מורידים את הפקק הראשי בבית אין סיכון בזמן ביצוע התיקון אבל האם זה אומר שהעבודה מתבצעת לפי תקן?

יש ספר עם עשרות חוקים בתחום החשמל, חוקים לביצוע עבודות ותיקוני חשמל אפילו אם מדובר בתיקון הכי קטן שיש, כל חשמלאי בכפר סבא עם רישיון מוסמך מכיר אותו אני מבטיח לכם.

כל עבודה שמתבצעת לא לפי תקן מסכנת אתכם בזמן השימוש במערכת החשמל בבית ולכן אומר שוב, רק חשמלאי מוסמך רשאי לבצע עבודות ותיקוני חשמל בבית!

עבודה מקצועית עם אחריות חובה

במידה ואתם זקוקים לחשמלאי מוסמך לביצוע תיקון או עבודת חשמל בבית תוכלו למצוא אחד כזה בקלות בשלל דרכים.

בנוסף למקצועיות של החשמלאי חשוב לקבל גם אחריות על אותו תיקון או עבודת חשמל שהתבצעה אצלכם בבית או בעסק.

חשוב לוודא שאתם מקבלים אחריות, חשוב לברר לכמה זמן האחריות ומומלץ לבקש מהחשמלאי לרשום זאת על הקבלה שאתם מקבלים ממנו.

שימו לב שהאחריות היא בדרך כלל על ביצוע העבודה עצמה, במידה ורכשתם גוף תאורה והחשמלאי התקין אותו אז האחריות היא על ההתקנה עצמה ולא על גוף התאורה שאתם קניתם.

במידה והזמנתם חשמלאי בכפר סבא שגם סיפק לצורך העניין גופי תאורה אז במקרה זה החשמלאי יעניק אחריות גם על העבודה וגם על גוף התאורה שסיפק.

סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ דברו איתי בוואטסאפ