התקנת נקודת בזק בבית – הסיבות:

קיימות לא מעט סיבות שבגללן אולי תצטרכו להתקין נקודות טלפון אך ישנן שתי סיבות עיקריות שבהן נתקלתי שבגללן בהחלט תצטרכו התקנת נקודת בזק בבית:

התקנת נקודה בכניסה לבית חדש.

הרבה פעמים יוצא לי להגיע לבתי לקוחות שנכנסו לבית חדש שלאחר חיפוש קצר גילו שאין להם נקודת טלפון של בזק בשום מקום בבית.

בכל בית בדרך כלל אמורה להיות נקודת טלפון אחת לפחות ובמידה ונכנסתם לבית חדש ואין בו שום נקודת טלפון יכול מאד להיות שהיא בוטלה על ידי הדייר הקודם.

התקנת נקודה לאחר שיפוץ הדירה.

נתקלתי בלא מעט מקרים שלקוחות ביצעו שיפוץ כללי בדירה ולא הקדישו מחשבה לתחום התקשורת ובסוף השיפוץ גילו שהם נשארו ללא תשתית תקשורת בבית.

די מעצבן לסיים שיפוץ ולגלות שלא נלקחו בחשבון נקודות הטלפון כי עכשיו מה שצריך לעשות הוא למתוח כבלים בצורה חיצונית ולא יפה לדירה אחרי שיפוץ.

מי מתקין שקע טלפון בבית?

אם השאלה הזאת הייתה נשאלת לפני מספר שנים אז התשובה הייתה פשוטה – התקנת שקע טלפון מתבצעת על ידי טכנאי של בזק.

אנחנו בשנת 2019 ואם תתקשרו היום לבזק ותזמינו התקנה של קו טלפון יגיע אליכם טכנאי אבל במידה והוא לא ימצא את הנקודה הוא יפנה אתכם לחשמלאי מוסמך.

כן קראתם נכון, אתם אכן זקוקים לנקודת בזק בבית אבל במידה ותזדקקו לנקודה חדשה או תיקון נקודה קיימת רק חשמלאי מוסמך יבצע את זה בשבילכם.

התקנת נקודת טלפון בבית
שקע בזק סטנדרטי

איך מתקינים שקע בזק בבית?

במידה ויש לכם שקע קיים בבית ואתם מעוניינים בהתקנת שקע בזק נוסף מה שיעשה החשמלאי זה למתוח קו מהנקודה הקיימת עד למיקום הנקודה החדשה.

במידה ויש צנרת מוכנה בתוך הקיר אז מצוין אבל אם לא קחו בחשבון שמעכשיו יהיה לכם כבל חיצוני שעובר מעל פאנלים ומשקופים בבית.

במידה ואין לכם שקע בזק בכלל אז יצטרך החשמלאי למתוח קו חדש עד לנקודת חיבור בזק ראשית שנמצאת בדרך כלל בחדר המדרגות או על עמוד קרוב לבית.

התקנת נקודת טלפון – מחיר.

הגענו לחלק הכי מעניין שהוא התשלום אז כמה עולה בעצם להזמין חשמלאי להתקנת נקודה של טלפון חדשה בבית?

מחיר התקנת נקודת טלפון חדשה בבית בו קיימת תשתית יהיה בדרך כלל 300₪ עבור התקנה של קו סטנדרטי חיצוני עד 12 מטרים.

מחיר התקנת נקודת בזק ראשית בבית במידה ולא קיימת לכם נקודה בכלל יכול להתחיל ב- 350₪ ולטפס כלפי מעלה ככל שנקודת בזק הראשית מרוחקת מהבית.