התקנת טיימר לדוד

הדבר הראשון שרובינו עושים בדקה הראשונה שאנחנו נכנסים הביתה אחרי העבודה זה להדליק את הדוד ולחכות שהמים יתחממו.

טוב, עם המצב הבא אני בטוח שאין אחד שלא יזדהה, כמה פעמים הגעתם הביתה, הדלקתם את הדוד ואחרי כמה שעות טובות גיליתם שהוא עדיין דולק ופשוט שכחתם לכבות ?

אני בטוח שאין אחד שזה לא קרה לו ובדיוק בשביל הבעיה הזאת המציאו רכיב שתפקידו לכבות את הדוד לבד ולחסוך לנו המון כסף, הרכיב הוא כמובן טיימר לדוד חשמל.

התקנת טיימר לדוד

מה זה טיימר ואיך זה עובד?

טיימר הוא רכיב חשמלי שמותקן במקום מפסק הדוד, לטיימר אין כפתור הפעלה, במרכז הטיימר מותקן בורר שבעזרת סיבוב הבורר נפעיל בעצם את דוד החשמל.

בעזרת הבורר נוכל להפעיל את הדוד לזמן מוגבל שנבחר מראש ומיד בתום הזמן הדוד יפסיק לעבוד או במילים אחרות – התקנת טיימר לדוד חוסכת לנו המון כסף בסוף החודש.

היכן משיגים טיימר לדוד חשמל?

את הטיימר נוכל להשיג בכל חנות המספקת מוצרי חשמל כגון: ספקי חשמל אזוריים, רשת הום סנטר, אייס וכו'…

מיותר לציין כי כל עבודות או תיקוני חשמל רשאי לבצע אדם מקצועי בתחום החשמל ולכן רצוי מאד להזמין חשמלאי מוסמך לצורך התקנת הטיימר לדוד.

התקנת טיימר לדוד מחיר

כמו לכל רכיב, גם את הטיימר מייצרות מספר חברות ולכל חברה מחיר משלה, ישנם לא מעט סוגי טיימרים והמחיר משתנה מסוג לסוג ונקבע לפי סוג המוצר, איכות המוצר, ארץ ייצור וכד'…

מחיר של טיימר יכול להתחיל מ- 80₪ ולהגיע עד 250₪, במידה והחלטתם שאתם מעוניינים, רצוי להתייעץ עם חשמלאי שעוסק בהתקנות של טיימרים לדוד כי ברוב המקרים הוא יוכל להשיג לכם את המוצר יותר בזול וגם להתקין אותו במחיר ביקור.

אסא מוטי חשמלאי מוסמך

אסא מוטי – חשמלאי מוסמך עם רישיון חשמל ממשרד העבודה. ביצוע כל עבודות ותיקוני החשמל, עמדות טעינה לרכבים חשמליים ועוד.

עבודות ותיקונים

רישיון חשמלאי מוסמך בתוקף
רישיון חשמלאי מוסמך בתוקף!