התקנת גופי תאורה- תכנון מקדים

בעת בניית בית חדש (או הרחבה ושיפוץ כלליים של בית ישן), חשוב להקדיש זמן ותשומת לב מרביים בשיתוף חשמלאי מוסמך לכל מערכת ולכל פרט בשלבי התכנון.

תכנון קפדני ונכון על ידי חשמלאי מורשה גם יביא בסופו של דבר לבית המתאים בדיוק לצרכינו ובעלות מינימאלית.

אחד האלמנטים החשובים ביותר בבית חדש היא התקנת גופים שונים, המחייבת תכנון מדויק מראש (בדומה, למשל, למערכת האינסטלציה), מכיוון שכבר בשלבים המתקדמים של הבנייה יהיה קשה (ויקר) לבצע בה שינויים.

התקנת שאנדליר

התקנת שאנדלירים ונקודות מאור בבית החדש תלויים בקו מתח המגיע מהלוח הראשי דרך התקרה או הקירות, וכמובן שלא נרצה לשבור קיר דקורטיבי חדש או תקרה שזה עתה נצבעה מאחר ולא תכננו כראוי את מקום הנברשת בחדר הכניסה…

התקנת גופי תאורה ושאנלדירים מחיר

עולם התאורה הביתית התפתח בשנים האחרונות בישראל, בעבר המשמעות של התקנת גופים הייתה קניית מספר גופי תאורה סטנדרטים כמספר החדרים בבית, התקנת גופים שונים בתקרה במרכז כל חדר.

כיום משקיעים בתכנון ההתקנה של גופי התאורה בבית חדש סכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים, אשר חלקם מיועדים רק לשלב התכנון הראשוני, עבור מעצב תאורה העובד במקביל עם האדריכל או המעצב הראשי של הבית לפני ביצוע התקנת גופי תאורה.

התקנת גופי לד

התקנת גופים ושאנדלירים– עולם של אפשרויות תאורה

מול הדרישה ההולכת וגוברת של שוק הבנייה והשיפוצים לעיצוב מושקע ולשימוש בגופי תאורה ייחודיים- טכנולוגית ועיצובית, התפתחו בארץ גם רשתות וחנויות שווק המתמחות בנושא

ניתן למצוא רשתות גדולות כמו "מחסני חשמל", המציגות חנויות גדולות בפריסה ארצית עם מבחר ענק של אמצעי תאורה, דרך רשתות לציוד ביתי ("הום סנטר" ואחרות) המחזיקות מחלקות גדולות בתחום.

מעצבים אלה נותנים בדרך כלל גם שירות מלא בתחום – מייעוץ, עיצוב ותכנון, ועד לייצור והתקנת גופי התאורה בבית הלקוח. 

חשוב להדגיש כי התקנת גופי תאורה יקרים (כמו נברשת גדולה ויקרה) משמעותה לעיתים עבודה של  מספר שעות ע"י חשמלאים ואנשי תאורה ועולה גם מעט יותר.

סגירת תפריט
Call Now Button
לוגו של וואטסאפ דברו איתי בוואטסאפ