טלפון ליצירת קשר מיידי: 050-4443998

מחפשים חשמלאי להתקנת גופי תאורה בבית?

חשמלאי מוטי – מבצע התקנה של כל סוגי גופי התאורה והשאנדלירים, חייגו עכשיו לטלפון 050-4443998 או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר ואחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר מסודרת ללא כל התחייבות.

אצלי תוכלו להנות מעבודה מקצועית ואיכותית בכל סוגי ההתקנות לבית או לעסק, אחריות מלאה במחירים הוגנים וסבירים מאד, מוזמנים לבקר בגלריית התמונות ולהתרשם ממגוון גופי תאורה שהורכבו על ידי בבתי לקוחות.

התקנת גופי תאורה- תכנון מקדים

בעת בניית בית חדש (או הרחבה ושיפוץ כלליים של בית ישן), חשוב להקדיש זמן ותשומת לב מרביים בשיתוף חשמלאי מוסמך לכל מערכת ולכל פרט בשלבי התכנון, – תכנון קפדני ונכון גם יביא בסופו של דבר לבית המתאים בדיוק לצרכינו ובעלות מינימאלית.

אחד האלמנטים החשובים ביותר בבית חדש היא התקנת גופים שונים, המחייבת תכנון מדויק מראש (בדומה, למשל, למערכת האינסטלציה), מכיוון שכבר בשלבים המתקדמים של הבנייה יהיה קשה (ויקר) לבצע בה שינויים.

התקנת שאנדלירים ונקודות מאור בבית החדש תלויים בקו מתח המגיע מהלוח הראשי דרך התקרה או הקירות, וכמובן שלא נרצה לשבור קיר דקורטיבי חדש או תקרה שזה עתה נצבעה מאחר ולא תכננו כראוי את מקום הנברשת בחדר הכניסה…

חשמלאי מוסמך עם רישיון
אסא מוטי - חשמלאי מוסמך

קניתם גופי תאורה חדשים לבית? הזמינו אך ורק חשמלאי מוסמך עם רישיון להתקנה!

התקנת גופי תאורה ושאנלדירים – עלויות

עולם התאורה הביתית התפתח בשנים האחרונות בישראל ללא הכר. בעבר המשמעות של התקנת גופים הייתה קניית מספר גופי תאורה סטנדרטים (מכסה פלסטיק לבן וחוט חשמל המשתלשל מהתקרה) כמספר החדרים בבית, התקנת גופים שונים בתקרה במרכז כל חדר.

מי שרצה להשקיע בעיצוב הוסיף בהמשך אהילים מסוגים שונים.

התקנת גוף תאורת לד

כיום משקיעים בתכנון ההתקנה של גופי התאורה בבית חדש סכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים, אשר חלקם מיועדים רק לשלב התכנון הראשוני, עבור מעצב תאורה העובד במקביל עם האדריכל/ המעצב הראשי של הבית לפני ביצוע התקנת גופי תאורה.

התקנת גופים ושאנדלירים– עולם של אפשרויות תאורה

מול הדרישה ההולכת וגוברת של שוק הבנייה והשיפוצים לעיצוב מושקע ולשימוש בגופי תאורה ייחודיים- טכנולוגית ועיצובית, התפתחו בארץ גם רשתות וחנויות שווק המתמחות בנושא – מרשתות גדולות כמו "מחסני חשמל", המציגות חנויות גדולות בפריסה ארצית עם מבחר ענק של אמצעי תאורה, דרך רשתות לציוד ביתי ("הום סנטר" ואחרות) המחזיקות מחלקות גדולות בתחום, ועד למעצבים פרטיים, המציגים במחסני ענק את יצירותיהם בתוספת יבוא מוצרים מחו"ל.

התקנת גוף תאורה לד
התקנת גוף תאורה לד עגול

מעצבים אלה נותנים בדרך כלל גם שירות מלא בתחום – מייעוץ, עיצוב ותכנון, ועד לייצור והתקנת גופי התאורה בבית הלקוח. חשוב להדגיש כי התקנת גופי תאורה יקרים (כמו נברשת גדולה ויקרה) משמעותה לעיתים עבודה של  מספר שעות ע"י חשמלאים ואנשי תאורה ועולה גם היא סכום לא מבוטל.

הזמינו עכשיו חשמלאי מוסמך לביצוע התקנת גופי תאורה בבית: 050-4443998

סגירת תפריט