התקנת גופי תאורה

אסא מוטי חשמלאי מוסמך- ביצוע התקנה של כל גופי התאורה לבית ולעסק שלך במקצועיות ללא פשרות.

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד להתקנה.

במידה ומדובר בגופי לד צמודי תקרה יש אפשרות גם לאספקת הגופים במחירים מצוינים – דברו איתי!

חשמלאי מוסמך מוטי

תכנון מקדים להתקנה מקצועית ויעילה

בעת בניית בית חדש (או הרחבה ושיפוץ כלליים של בית ישן), חשוב להקדיש זמן ותשומת לב מרביים בשיתוף חשמלאי מוסמך לכל מערכת ולכל פרט בשלבי התכנון.

תכנון קפדני ונכון על ידי חשמלאי מורשה גם יביא בסופו של דבר לבית המתאים בדיוק לצרכינו ובעלות מינימאלית.

אחד האלמנטים החשובים ביותר בבית חדש היא התקנת גופים שונים, המחייבת תכנון מדויק מראש (בדומה, למשל, למערכת האינסטלציה), מכיוון שכבר בשלבים המתקדמים של הבנייה יהיה קשה (ויקר) לבצע בה שינויים.

התקנת שאנדלירים ונקודות מאור בבית החדש תלויים בקו מתח המגיע מהלוח הראשי דרך התקרה או הקירות, וכמובן שלא נרצה לשבור קיר דקורטיבי חדש או תקרה שזה עתה נצבעה מאחר ולא תכננו כראוי את מקום הנברשת בחדר הכניסה…

התקנת גופי תאורה ושאנלדירים מחיר

עולם התאורה הביתית התפתח בשנים האחרונות בישראל, בעבר המשמעות של התקנת גופים הייתה קניית מספר גופי תאורה סטנדרטים כמספר החדרים בבית, התקנת גופים שונים בתקרה במרכז כל חדר.

כיום משקיעים בתכנון ההתקנה של גופי התאורה בבית חדש סכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים אשר חלקם מיועדים רק לשלב התכנון הראשוני עבור מעצב תאורה העובד במקביל עם האדריכל או המעצב הראשי של הבית לפני ביצוע התקנת גופי תאורה.

התקנת גופים ושאנדלירים– עולם של אפשרויות תאורה

מול הדרישה ההולכת וגוברת של שוק הבנייה והשיפוצים לעיצוב מושקע ולשימוש בגופי תאורה ייחודיים- טכנולוגית ועיצובית, התפתחו בארץ גם רשתות וחנויות שווק המתמחות בנושא.

ניתן למצוא רשתות גדולות כמו "מחסני חשמל", המציגות חנויות גדולות בפריסה ארצית עם מבחר ענק של אמצעי תאורה, דרך רשתות לציוד ביתי ("הום סנטר" ואחרות) המחזיקות מחלקות גדולות בתחום.

מעצבים אלה נותנים בדרך כלל גם שירות מלא בתחום – מייעוץ, עיצוב ותכנון, ועד לייצור והתקנת גופי התאורה בבית הלקוח.

חשוב להדגיש כי התקנת גופי תאורה יקרים (כמו נברשת גדולה ויקרה) משמעותה לעיתים עבודה של  מספר שעות ע"י חשמלאים ואנשי תאורה ועולה גם מעט יותר.

כמה עולה להתקין גופי תאורה בבית?

בעניין המחיר חשוב להבין ולדעת שאין מחיר קבוע להתקנת גופי תאורה מהסיבה הפשוטה שקיימים המון סוגים של גופי תאורה.

לדוגמה מחיר התקנת גוף תאורה צמוד תקרה סטנדרטי יכול להיות בסביבות ה- 80₪ לעומת גוף תאורה מורכב יותר להתקנה שיכול להתחיל מ- 100₪.

ההמלצה שלי היא לצלם את גוף התאורה ולשלוח לחשמלאי המוסמך על מנת שתוכלו לקבל מחיר מדויק להתקנה בבית.

דבר נוסף שחשוב לדעת זה שככל שיהיו לכם יותר גופי תאורה להתקנה סביר להניח שהמחיר יהיה נמוך יותר מגוף תאורה אחד בודד.