טלפון ליצירת קשר מיידי: 050-4443998

ברוכים הבאים לאסא מוטי – חשמלאי בעל רישיון חשמלאי מוסמך, רישיון שרשום במשרד העבודה וחברת החשמל.

אני מבצע את כל עבודות החשמל במקצועיות ולפי כל תקני חברת חשמל קרוב ל- 20 שנים בתחום ומעניק שירות אמין, אדיב ומהיר למגזר הפרטי והעסקי.

במידה ואתם מחפשים חשמלאי בראשון לציון ניתן ליצור איתי קשר כבר עכשיו לקבלת ייעוץ מקצועי או הצעת מחיר ללא שום התחייבות, במידה ונוח לכם יותר אתם מוזמנים לפנות אליי גם דרך הוואטסאפ בכל שעה.

חייגו עכשיו

חשמלאי בראשון לציון לביצוע כל עבודות החשמל

אז כמו שכתבתי קודם, אני חשמלאי מוסמך עם רישיון חשמל בתוקף קרוב ל- 20 שנים בתחום החשמל ואני מבצע את כל עבודות ותיקוני החשמל לבתים פרטיים ועסקים שונים.

חשוב לי לציין שוב שכל עבודות החשמל שלי מתבצעות תחת תקן מחמיר של חברת החשמל מבחינת ביצוע העבודה וחשוב לא פחות מבחינת טיב חומרי החשמל שבהם אני משתמש.

בכל עבודה שתתבצע אצלכם תקבלו ממני אחריות מלאה וארוכת טווח ובנוסף תוכלו להיות רגועים שהעבודה אצלכם מתבצעת לפי כל התקנים הכי מחמירים שקיימים.

החלפת לוח חשמל

החלפת לוח חשמל

לב מערכת החשמל בבית הוא לוח החשמל, אחת לשנתיים מומלץ לבצע בדיקה תקופתית על ידי חשמלאי מוסמך ובמקרה הצורך אפילו להחליף חלקים מסוימים.

החלפת גוף חימום בדוד

החלפת גוף חימום בדוד

במידה ואתם מחכים זמן רב למים חמים סביר להניח שגוף החימום שלכם בדוד מכוסה בהמון אבנית והוא מתקשה לעבוד ולחמם את המים כמו שצריך.

התקנת גופי תאורה

כיום קיימים בשוק מגוון גופי תאורה בשלל עיצובים מרהיבים, ניתן לשים לב שגופי התאורה שמתחילים לשלוט הם גופי תאורת לד במגוון צורות תאורה.

לפני שמזמינים חשמלאי בראשון לציון – צריך לדעת

נתקלתם בתקלת חשמל או שאתם זקוקים לעבודת חשמל, רגע לפני שאתם מזמינים חשמלאי חשוב לדעת כמה דברים.

הדבר הראשון שצריך לברר עם החשמלאי זה שהוא באמת מתעסק עם העבודה או התיקון שאתם צריכים לבצע אצלכם בבית.

חשמלאי ראשון לציון
הזמינו עכשיו חשמלאי מוסמך בראשל"צ

יכול להיות שאתם זקוקים להתקנת לוח חשמל בבית אבל אתם מדברים עם בעל מקצוע שלא מתעסק בזה אז חשוב לברר.

דבר נוסף שכדאי לברר וזה על מנת להימנע ממצבים לא נעימים זה המחיר בעבור העבודה שאתם צריכים לבצע בבית.

תסכימו איתי שזה מצב לא נעים שאתם מזמינים בעל מקצוע לבית ולא משנה מאיזה תחום ואתם מצפים למחיר מסוים ופתאום מגלים שאתם צריכים לשלם כפול.

דבר נוסף ולא פחות חשוב, לפני שאתם מזמינים חשמלאי בראשון לציון בררו איתו שהוא מעניק לכם אחריות על העבודה או התיקון שהוא מבצע אצלכם.

ישנם מקרים של תקלות חוזרות בגלל כל מיני סיבות ואם למשל בעל מקצוע התקין לכם גוף תאורה שסיפק בעצמו והוא הפסיק לעבוד צריכה להיות אחריות לכך.

אולי הייתי צריך לרשום את זה כדבר ראשון וחשוב ביותר אבל הקפידו שהאדם שמגיע אליכם מחזיק ברישיון חשמלאי מוסמך בתוקף ממשרד העבודה.

במידה ותוודאו את הדברים האלה לפני שאתם אומרים לבעל המקצוע להגיע אליכם לבית, תבטיחו עבודה מקצועית ללא שום הפתעות.

חשמלאי בראשון לציון לבדיקת חשמל תקופתית

אחת הבדיקות המומלצות לביצוע אחת לשנה על ידי חשמלאי מוסמך היא בדיקה תקופתית של רשת החשמל החל מלוח החשמל ועד לשקעים ומפסקי החשמל בבית.

לכל הרכיבים הקיימים ישנו בלאי ובתחום החשמל בלאי של החומר עלול לסכן חיים בזמן השימוש ברשת החשמל.

בבדיקה התקופתית יבדוק חשמלאי מוסמך בשלב הראשון את לוח החשמל, חייב לבדוק את חיבורי החשמל מוליכי החשמל, פקקי החשמל, ממסר הפחת וחיבורי ההארקה הראשית.

לאחר מכן יש לבדוק את קופסאות החיבורים הקיימים בבית, החשמלאי חייב לפתוח את הקופסאות ולבדוק פיסית את חיבורי החשמל.

בשלב האחרון יבדוק החשמלאי את החיבורים הסופיים שהם מפסקי החשמל והשקעים על ידי פתיחת השקע או המפסק ובדיקת החיבורים ותקינות אביזרי החשמל.

חשוב לציין כי בכל אחד משלבי הבדיקה חייב בעל המקצוע לתקן את הליקויים במידה ומצא כאלה בלוח החשמל, ברשת או באחד מאביזרי החשמל.

לא מעט מקרים מסוכנים התרחשו בבתים, מקרים שיכלו להימנע אם בעלי הבית היו מזמינים בעל מקצוע לבדיקת תקופתית של רשת החשמל.

אל תתפשרו ואל תנסו לחסוך, בתחום החשמל חייבים לבדוק אחת לשנה את רשת החשמל, הזמינו כבר עכשיו חשמלאי בראשון לציון לצורך בדיקה ותהיה שקטים שרשת החשמל אצלכם נבדקה ונמצאה תקינה לשימוש.

סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ