חשמלאי בראשון לציון מוטי – מוסמך ומקצועי מאד יעניק לכם שירות מקצועי ואמין מאד, אצלי תקבלו שירות מהיר, יחס אישי ואחריות בכל עבודת חשמל או תקשורת במחירים ללא תחרות !

אני מעניק שירות למגזר הפרטי והעסקי 24 שעות ביממה וניתן ליצור איתי קשר גם בשעות שאינן שגרתיות לתקלות חירום הקשורות בחשמל.

צרו קשר כבר עכשיו בטלפון 050-4443998 או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר, אחזור אליכם תוך זמן קצר עם המידע או הייעוץ לו אתם זקוקים.

חשמלאי בראשון לציון

חשמלאי בראשון לציון – מוטי מבצע את כל עבודות החשמל והתקשורת.

חשמלאי מוסמך התקנת נקודות חשמל נוספות

חשמלאי מוסמך התקנת גופי תאורה ושאנדלירים

חשמלאי מוסמך התקנת לוחות חשמל

חשמלאי מוסמך התקנת נקודות טלפון

חשמלאי מוסמך תיקון קצר חשמל בלוח

חשמלאי מוסמך החלפת גוף חימום בדוד

חשמלאי מוסמך התקנת מאוורר תקרה

חשמלאי מוסמך הגדלת חיבור חשמל

חשמלאי מוסמך בראשל”צ

חובתו של חשמלאי מוסמך בראשל”צ היא לעבוד על פי תקני חברת החשמל, אני מבצע את כל עבודות החשמל על פי תו תקן מחמיר של חברת החשמל גם בעבודתי וגם בחומרים אותם אני רוכש.

לצערנו לא פעם שמענו על מקרים שבהם התרחשו אסונות עקב עבודה רשלנית בתחום החשמל, את רוב המקרים ניתן היה למנוע אם את אותה עבודה היה מבצע חשמלאי מוסמך ומקצועי.

אל תתפתו למחירים זולים מידי, ישנם המון חשמלאים ” חאפרים ” שינסו לשכנע אתכם להזמין אותם באמצעות מחירים נמוכים ולא הגיוניים.

ישנו משפט שאומר ” הזול עולה ביוקר ” זו המשמעות של הזמנת חשמלאי בראשון לציון שאינו מורשה.

אז אם אתם זקוקים לחשמלאי בעל רישיון מוסמך, עבודה מקצועית ויחס אדיב אין לכם מה לחפש יותר, כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור קשר ולהצטרף לעשרות לקוחות מרוצים.

חשמלאי בראשון לציון

בדיקה תקופתית מצילה חיים

אחת הבדיקות המומלצות לביצוע אחת לשנה בבית היא בדיקה תקופתית של רשת החשמל החל מלוח החשמל ועד לשקעים ומפסקי החשמל בבית.

לכל הרכיבים הקיימים ישנו בלאי ובתחום החשמל בלאי של החומר עלול לסכן חיים בזמן השימוש ברשת החשמל.

בבדיקה התקופתית יבדוק החשמלאי בשלב הראשון את לוח החשמל, חייב לבדוק את חיבורי החשמל מוליכי החשמל, פקקי החשמל, ממסר הפחת וחיבורי ההארקה הראשית.

לאחר מכן יש לבדוק אץ קופסאות החיבורים הקיימים בבית, החשמלאי חייב לפתוח את הקופסאות ולבדוק פיסית את חיבורי החשמל.

בשלב האחרון יבדוק החשמלאי את החיבורים הסופיים שהם מפסקי החשמל והשקעים על ידי פתיחת השקע או המפסק ובדיקת החיבורים ותקינות אביזרי החשמל.

חשוב לציין כי בכל אחד משלבי הבדיקה חייב בעל המקצוע לתקן את הליקויים במידה ומצא כאלה בלוח החשמל, ברשת או באחד מאביזרי החשמל.

לא מעט מקרים מסוכנים התרחשו בבתים, מקרים שיכלו להימנע אם בעלי הבית היו מזמינים בעל מקצוע לבדיקת תקופתית של רשת החשמל.

אל תתפשרו ואל תנסו לחסוך, בתחום החשמל חייבים לבדוק אחת לשנה את רשת החשמל, הזמינו כבר עכשיו חשמלאי בראשון לציון לצורך בדיקה ותהיה שקטים שרשת החשמל אצלכם נבדקה ונמצאה תקינה לשימוש.