• התקנת מאוורר תקרה
  • התקנת מאוורר תקרה
  • התקנת מאוורר תקרה

חשמלאי מוטי מבצע התקנה של כל סוגי מאווררי התקרה, התקנה מקצועית ויסודית במחירים הוגנים מאד עם אחריות מלאה על ההתקנה, ניתן להתקשר כבר עכשיו לטלפון: 050-4443998 או להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר ואחזור אליכם בהקדם האפשרי לתיאום הזמנה או מידע נוסף.

התקנת מאוורר תקרה

בחודשי הקיץ החמים אנחנו מחפשים כל אפשרות שניקרת בדרכינו בשביל לקרר קצת את גופינו, אם במקלחת קרה פעם פעמיים ביום ואם בשתיית מים קרים בכל הזדמנות ואם בשהייה במקומות מוצלים וקרירים עם עדיפות למזגן שעובד באותם מקומות.

התקנת מאוורר יכולה להיות פתרון טוב לימים החמים הללו תוך חיסכון לא מועט בחשמל עקב אי השימוש במזגן ובעקבות כך תרומה סמלית לטובת איכות הסביבה וכדור הארץ.

התקנת המאוורר בעלת יתרונות רבים נוספים שאת חלקם אסביר כאן, אך חשוב לדעת שפעולת התקנת מאוורר תקרה נחשבת לאחד הדברים המסובכים בתחום הדברים שניתן לעשות לבד בכוחות עצמנו ללא איש מקצוע ורצוי שאת ההתקנה יבצע חשמלאי מוסמך !

יתרונות מאוורר התקרה

יתרונות התקנת מאוורר תקרה בבית הינם מרובים וכפי שציינו אחד מהם הוא החיסכון בחשמל לעומת שימוש במזגן שאותו ניתן לראות כבר בחשבון החשמל הבא.

בנוסף, מאוורר תקרה הינו זול משמעותית ממזגן ולכן גם מי שידו אינה משגת יכול להשתמש בפיתרון זה ולא להרגיש כמעט הבדל.

יתרון נוסף שישנו לאחר התקנת המאוורר הוא רמת הקירור, המאוורר אינו מוציא קור ברמה כזו כמו של מזגן ולאילו הסובלים מקור שנגרם בגלל מזגנים פתרון זה יכול להיות פתרון נהדר.

התקנת של מאוורר גם אינה מצריכה טיפוס מסוכן על הקירות החיצוניים כמו בהתקנת מזגן מה שמפחית את הסיכון הכרוך באפשרות זו.

התקנת מאוורר לבד – האם כדאי ?

עבודות חשמל כגון התקנת מאווררים בתקרה רצוי שתתבצע על ידי איש מקצוע אך זוהי אינה חובה.

ניתן להתקין את המאוורר וזאת על ידי לימוד טוב של הוראות ההתקנה ולאחר מכן התקנה זהירה של המאוורר בעיקר בגלל כובד משקלו.

לפני התקנת מאוורר תקרה יש לנתק את כל החשמל בבית ועדיף עם המפסק הראשי, לאחר מכן יש לפרק גוף תאורה אחר שנמצא במקום שאנחנו רוצים להתקין בו את מאוורר התקרה, אם ישנו כזה כמובן.

השלב הבא הוא לוודא שהחוטים היוצאים מהקיר ארוכים מספיק על מנת שאפשר יהיה להתחבר עליהם, ולבסוף חיבור מאוורר התקרה בצורה חזקה ובטוחה על ידי ברגים ודיבלים.